NASZE KONTENERY

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne kontenery na śmieci o różnych gabarytach i pojemności.
Kontenery dostarczamy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz w okolicach Trójmiasta.

W jaki sposób zamówić kontener na śmieci w Gdańsku?

zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami w celu omówienia szczegółów Państwa indywidualnych potrzeb za pośrednictwem:

• poczty elektronicznej (formularz kontaktowy na stronie),
• kontaktu telefonicznego,

Kontener KP5

Orientacyjne wymiary: 3,4x1,68x0,7m
Kontener na śmieci lub gruz o pojemności 5 metrów sześciennych. KP5 to uniwersalna jednostka, którą wykorzystujemy przede wszystkim do usunięcia ziemi oraz tzw. czystego gruzu (beton, cegła, ceramika). KP5 dysponuje niskimi burtam o wysokości ok 70cm. Sprawdzi się również przy małych remontach i porządkach.

Kontener KP7

Orientacyjne wymiary: 3,4x1,68x1,1m
KP7 jest jednym z najchętniej wybieranych kontenerów przez klientów indywidualnych i firmy budowlane. Jednostka może być wykorzystywana do usuwania różnego rodzaju śmieci – głównie jednak do odpadów budowlano-remontowych, meblarskich, papy, materiałów izolacyjnych i innych.

Kontenera KP7 nie wykorzystujemy do usuwania wyłącznie ziemi oraz czystego gruntu ze względu na podwyższoną pojemność (zbyt wysoka ładowność, co uniemożliwiłoby podniesienie kontenera na samochód ciężarowy).

Kontener KP10

Orientacyjne wymiary: 3,6x1,8x1,55m.
Kontener do zastosowań specjalnych,
a w tym m.in. usuwania odpadów remontowych, izolacji, opakowań, folii, styropianu, a także mat. izolacyjnych (wełny mineralnej, szklanej).
Ten rozmiar kontenera jest przeznaczony na śmieci bez gruzu.

Każda osoba zamawiająca kontener jest zobligowana do uzyskania pozwolenia na zajęcie pasa ruchu, jeśli kontener ma stanąć na miejscu, które należy do miasta/gminy. Pozwolenie takie najczęściej można uzyskać w Zarządzie Dróg i Zielenie dla danej gminy/miasta.